18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bojownicy ISIS przegrali bitwę. Na koniec ścięli 50 kobiet

Redakcja
25.02.2019  14:14
Państwo Islamskie w Syrii przegrało w Baghuz bitwę. Na koniec zabili niewolnice seksualne i obcięli im głowy. Żołnierze SAS ujrzeli sceny jak z horroru gore.
Państwo Islamskie w Syrii przegrało w Baghuz bitwę. Na koniec zabili niewolnice seksualne i obcięli im głowy. Żołnierze SAS ujrzeli sceny jak z horroru gore. Fot: Facebook.com

Żołnierze SAS stoczyli bitwę z dżihadystami. Bojownicy ISIS w ruinach Baghuz (Syria) zostali pokonani i wycofali się. Pozostawili jednak po sobie scenerię jak z horroru. Doszło do masowego mordowania kobiet. Były to niewolnice seksualne.

Syria i sceny jak z horroru. Żołnierze SAS pokonali bojowników ISIS, a ci uciekając zostawili po sobie makabrę jak z horroru. Brytyjska jednostka specjalna znalazła 50 odciętych kobiecych głów. Jak podaje dailymail.co.uk, odnaleziono je w śmietnikach.

W godzinie klęski ich okrucieństwo nie znało granic. W akcie tchórzostwa zabili kilkadziesiąt kobiet. Chcieli, abyśmy zobaczyli te głowy – powiedział jeden z żołnierzy SAS. (dailymail.co.uk)

Podano informację, że w walkach zginęło 100 islamistów z ISIS. Kilku żołnierzy SAS zostało rannych. Wystrzelono ponad 600 pocisków moździerzowych i kilkadziesiąt tysięcy pocisków karabinowych.

Część bojowników ukryła się w tunelach pod miastem. Istnieje podejrzenie, że mogli wydostać się z Baghuz jako uchodźcy i cywile. W obozie dla uchodźców może znajdować się nawet 100 takich osób.

Państwo Islamskie  - historia i informacje:

Czytaj także
Przeczytaj więcej